Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

Aktualnosci

 1. Oct 17, 17
  • intermobi

  Z serwisem jak ze zdrowiem: póki wszystko działa, nie myślimy o nim, a potem niestety bywa już za późno. Dlatego już dziś każdy przedsiębiorca powinien baczniej przyjrzeć się stanowi technicznemu maszyn i kwestii ich serwisowania – nie tylko jeśli je zakupił, ale także gdy je wynajmuje.

  Czytaj więcej
 2. May 08, 17
  • intermobi

  Współczesne przedsiębiorstwa mają rozbudowane potrzeby w zakresie konstrukcji stalowych o różnorakim przeznaczeniu. Zakłady produkcyjne wyposażone w suwnice, antresole oraz maszynownie. Nowoczesne magazyny służące do przechowywania towarów lub dystrybucji. Przestrzenie handlowe oraz komfortowe biura. Wszystkie one często mieszczą się w halach stalowych wyprodukowanych przez szwedzką firmę Borga.

  Czytaj więcej
 3. Jul 12, 16
  zdj.blachy pruszyński
  • Asib

  Lekkie pokrycia dachowe firmy Blachy Pruszyński zostały po raz kolejny docenione przez wykonawców. 23 czerwca 2016 r. odbyła się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. Blachy Pruszyński po raz czwarty zostały nagrodzone tytułem “Złotej Budowlanej Marki Roku”, co jest potwierdzeniem utrzymania pozycji lidera.

  Nagroda przyznawana jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych, przeprowadzonego przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

  Czytaj więcej
 4. Jun 15, 16
  zdj. Blachy Pruszyński
  • Blachy Prószyński

  Kapituła konkursu Teraz Polska przyznała wyróżnienie jubileuszowe za całokształt 30-letniej działalności firmie Blachy Pruszyński. Wręczenie statuetek odbyło się 30 maja br. podczas XXVI Gali Teraz Polska w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Nagrodę, uważaną za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w kraju, odebrał Prezes firmy Krzysztof Pruszyński.

  Czytaj więcej
 5. May 31, 16
  Szkło na elewacjach biurowców
  • Asib

  Przeszklone kompleksy biurowe na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast. Szklane fasady i dachy podkreślają prestiż budynków i mieszczących się w nich korporacji. Ale nie tylko. Równie istotnym zadaniem biurowców jest zapewnienie maksymalnych korzyści najemcom, poprzez tworzenie komfortowego środowiska pracy, zwiększającego efektywność pracowników, a także obniżanie energochłonności obiektów.

  Czytaj więcej
 6. May 24, 16
  zdj.Monier Braas
  • Asib

  Na początku kwietnia w Krakowie miał miejsce Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej. Była to XV edycja wydarzenia. Monier BRAAS, producent systemów dachowych, był jednym z uczestników kongresu.

  Czytaj więcej
 7. May 20, 16
  zdj.pixabay
  • Asib

  Wybór okien jest jedną z kluczowych decyzji przy budowie domu. Jak wynika z analizy zapytań ofertowych w serwisie Oferteo.pl, aż 85% zainteresowanych zakupem okien wybiera okna plastikowe. Najwięcej zapytań dotyczących okien pochodzi z województwa śląskiego, a najmniej – z podlaskiego. Zainteresowanie stolarką okienną jest zależne od pory roku i wzrasta szczególnie późną wiosną i latem.

   

  Czytaj więcej
 8. May 19, 16
  zdj. diament stolarki 2016
  • Asib

  Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

  Czytaj więcej
 9. Apr 29, 16
  zdj.extradom
  • Asib

  To pytanie zadaje sobie każda osoba planująca budowę domu. Decyzja o wyborze między garażem w bryle a wolnostojącym musi zostać podjęta w początkowej fazie planowania, gdyż wpływa ona zdecydowanie na wygląd zarówno domu, jak i zagospodarowanie działki. Najważniejszym czynnikiem, który powinniśmy wziąć pod uwagę zastanawiając się czy wybrać garaż będący integralną częścią domu czy też postawić osobny budynek jest ilość miejsca, jaką dysponujemy.

  Czytaj więcej
 10. Apr 25, 16
  zdj.wills
  • Asib

  W przygotowaniach do remontu wciąż najczęściej odwiedzamy markety budowlane, z drugiej strony bardziej przekonujemy się do zakupów w sieci. Rozwijający się dynamicznie handel internetowy, sprawia, że producenci stawiają na sprzedaż online, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

   

  Według badań IBP Research rynek dystrybucji materiałów budowlanych w ubiegłym roku osiągnął sprzedaż ok. 40 mld zł, jego wartość wzrosła o prawie 7% w porównaniu do 2014 roku.

  Czytaj więcej

Strony

facebook

 

Kontakt